KONST / Litografier / Färglitografi 11809373
nr 1180 9373
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/250, motivet: 32x40 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:39:59
25/4 04:28:18
25/4 04:28:41